مسابقه عکاسی گیمی باکس

ارسال شده در: مسابقه | ۰

مسابقه عکاسی داریم!

روز جهانی برد گیم توی ایران ۸ اردیبهشت، توی خیلی از کافه ها جشن گرفته می شه. تو این روز می تونید بازی های مجانی یاد بگیرید و بازی کنید و از تخفیف کافه ها استفاده کنید.
گیمی باکس هم به همین مناسبت امسال علاوه بر همکاری با نینجا دایس برای برگزاری رویداد این روز و گذاشتن کد تخفیف ویژه یک مسابقه هم برگزار می کنه.

🏅قوانین مسابقه ساده است:

📷 برای شرکت توی مسابقه کافیه که از بردگیم بازی کردنتون عکس بگیرید و عکستون رو توی اکانت اینستاگرامتون بذارید. برای اینکه ما عکس رو ببینیم و توی مسابقه شرکت بدیم هم توی متن توضیح عکس از هشتگ #مسابقه_عکاسی_گیمی_باکس استفاده کنید و گیمی باکس رو با نوشتن @gamybox منشن کنید.

📷 مسابقه دو تا برنده داره: یکی به انتخاب مردم و یکی به انتخاب گیمی باکس. عکسی که لایک بیشتری بگیره بهترین عکس از نگاه مردم می شه. عکس انتخابی گیمی باکس از نگاه داورهای ما مشخص می شه.

🎁 و اما جایزه! جایزه مسابقه به هر کدوم از برنده ها یک بن نقدی ۵۰ هزار تومنی است که می تونید توی خریدتون از گیمی باکس برای خرید هر بازی ازش استفاده کنید!

⏰ مهلت مسابقه هم از همین الان تا پایان روز بردگیم یعنی جمعه شب، ۸ اردیبهشت هست. برنده ها هم اوایل هفته آینده اعلام می شن.

موفق باشید و روز جهانی بردگیم بهتون خوش بگذره😊

 

 

روز بردگیم تموم شد و به همه خوش گذشت و مسابقه هم برگزار شد و برنده های مسابقه توی اکانت اینستاگرام گیمی باکس اعلام شد. امیدوارم سال بعد شما رو توی این مسابقه ببینیم.

دیدگاهی بنویسید

You must be logged in to post a comment.